close

Chcesz zgubić zbędne kilogramy w łatwy, przyjemny, smaczny i skuteczny sposób ? Chcesz trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe ? Nauczyć się wybierać odpowiednie produkty i czytać ze zrozumieniem tabele kaloryczne na odwrocie opakowań ?  Jeśli tak, to trafiłeś/łaś w odpowiednie miejsce. Poradnia Dbam o Siebie oferuje indywidualne plany żywieniowe, wskazówki żywieniowe jak i również ogromną ilość przydatnych materiałów, które przepełnią Twoją głowę wiedzą i na stałe zakorzenią zdrowe nawyki. Nasze 10 lat doświadczenia gwarantuje sukces współpracy z nami. 
 
Jak będzie wyglądała Twoja dieta?
 
Opracowaliśmy zestawy 650 wyłącznie zdrowych i smacznych posiłków z których wybierzesz 50 do swojej diety wedle Twojego gustu smakowego, czasu jaki posiadasz na przygotowanie oraz zdolności kulinarnych. Co gwarantuje że dieta będzie taka o jakiej marzysz. Kilka przykładów posiłków znajdziesz poniżej.
 
Następnie my przygotujemy do wybranych przez Ciebie posiłków odpowiednią gramaturę każdego produktu aby kaloryczność diety była dopasowana do celu jaki chcesz osiągnąć.
 
Nic prostszego Ty wybierasz i jesz co lubisz a my zajmujemy się resztą !
 
 Dodatkowo otrzymasz również wskazówki żywieniowe z których dowiesz się miedzy innymi w jakich odstępach czasu spożywać posiłki, jak je przygotowywać oraz czego unikać podczas diety.
 
Całość materiałów zachowujesz na stałe, więc zawsze możesz do nich wracać i korzystać do woli.
 
 
Zobacz co dla Ciebie mamy:
 
Konsultacja – Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwość.
 
Obliczanie zapotrzebowania kalorycznego – Wyliczymy dla Ciebie, Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne dla prawidłowej wagi ciała.
 
Obliczanie zapotrzebowania na białko, węglowodany, tłuszcze, wodę – Wyliczymy Twoje dzienne zapotrzebowanie mikro i makro składników. Dowiesz się ile wody precyzyjnie potrzebuje Twój organizm do prawidłowego spalania Tkanki tłuszczowej.
 
Dieta odchudzająca – Otrzymasz plan żywieniowy ze szczegółową gramaturą , który sam/a możesz w dowolnie modyfikować dzięki dołączonej liście zamienników produktów.
 
Dieta oczyszczająca – Otrzymasz trzy dniową dietę oczyszczającą która pomoże Ci pozbyć się nadmiaru toksyn, oczyścić organizm i przyśpieszyć metabolizm.
 
Wskazówki żywieniowe – Z nich dowiesz się m.in. jak przygotowywać potrawy, jakie stosować odstępy między posiłkami, na co należy zwracać uwagę. Łącznie ponad 35 cennych wskazówek żywieniowych.
 
Lista 170 zamienników – Na liście znajdziesz zmieniki produktów. Gdy nie będziesz miał/a ochoty na dany produkt wymienisz go na inny wskazany na liście w takiej samej gramaturze.
 
Lista 75 warzyw – Lista zawiera warzywa które możesz stosować podczas diety czy zdrowego odżywiania. Pamiętaj że nie musisz jeść w kółko sałaty, ogórka czy pomidora. Masz jeszcze do wyboru 75 innych. 
 
Lista 70 przypraw – Doprawianie nie sprowadza się jedynie do soli i pieprzu. poznaj inne przyprawy i dodaj je do codziennego stosowania, a Twoje potrawy zawsze będą smakowały smacznie i niepowtarzalnie.   
 
Lista 45 produktów które oczyszczają organizm, przyśpieszają trawienie czy też wspomagają odchudzanie– Dzięki tym produktom pozbędziesz się również zaparć, wzdęć czy innych problemów gastrycznych. 
 
Lista 65 Superfood– Na liście znajdziesz produkty które zawierają najwięcej prozdrowotnych substancji, witamin i minerałów, mikro i makro składników.
 
Lista węglowodanów zalecanych w zdrowym odżywianiu – Na liście znajdziesz 28 produktów węglowodanowych które pomogą Ci zdrowo się odżywiać nie trzymając nawet diety.
 
Lista tłuszczy zalecanych w zdrowym odżywianiu – Lista zawiera 29 zdrowych produktów tłuszczowych które podobnie jak węglowodany zadbają o Twoje zdrowie bez diety.
 
Lista źródeł białka zalecanych w zdrowym odżywianiu – Znajdziesz na niej 34 produkty białkowe które możesz bez wyrzutów sumienia stosować podczas zdrowego odżywiania.
 
Kurs zdrowego odżywiania – Z kursu dowiesz się miedzy innymi jak wpływ na Twój organizm ma woda, sól, cukier. Jak czytać ze zrozumieniem tabele kaloryczne na każdym produkcie. Jaka jest bezpieczna dzienna granica spożywania tłuszczów nasyconych czy cukrów prostych i w którym miejscu są one opisane w tabeli kalorycznej produktu. Dowiesz się także o wpływie witamin na Twój organizm i skąd je pozyskiwać
 
4 książki z przepisami:
Pierwsza książka zawiera 165 przepisów na zdrowe potrawy, sosy, desery i inne dodatki.
Druga książka przedstawia 650 przykładowych dań z podziałem na śniadania, II śniadania, obiady, podwieczorki i kolację.
Trzecia to kolejne 150 przykładów dań
Czwarta to 30 pomysłów na słodkości takie jak lody, czekoladę, ciastka, pudding, smoothie jak również tortillę czy naggetsy.
 
Otrzymasz również Tabelę do Analizy postępów którą zawsze  możesz na wysłać aby pochwalić się swoimi efektami ????
Otrzymasz także listę najczęściej popełnianych błędów z których możesz nie zdawać sobie sprawy a powodują zmniejszenie efektów diety. Dzięki niej wyeliminujesz je i w pełni będziesz się cieszyć z super szybkich postępów.
Zapraszamy do współpracy w miłej, przyjemnej  i w pełni dyskretnej atmosferze !!!
 
Przykłady posiłków które możesz wybrać do swojej diety. Wszystkich posiłków do wyboru masz aż 650, więc na pewno znajdziesz Twoje ulubione z których przygotujemy dietę.

Zapraszamy do współpracy w miłej, przyjemnej  i w pełni dyskretnej atmosferze !!!

fb g+ youtube mail

NA SKRÓTY:

 

ZAMÓW DIETĘ

CENNIK

KONTAKT

ADERES MAILOWY:

 

   
mail

kontakt@dbamosiebie.tv